2023 ŞOK Çalışma Saatleri – ŞOK Market Açılış ve Kapanış Saatleri

1995 yılında Migros tarafından kurulan ve 2011 yılının Ağustos ayında Yıldız Holding bünyesinde yer alan şirketlerden olan Gözde Girişim ile satın alınan ŞOK marketler, günümüzde 27 bin çalışan ile hizmet vermektedir. İş arayanlara her daim kapısını açık tutan ŞOK marketler de, personeller aracılığıyla kazanılan gelirler sayesinde yeni mağazalar açarak daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Peki, 2023 ŞOK market kaçta açılıyor ve kaçta kapanıyor? İşte 2023 ŞOK çalışma saatleri ve ŞOK market açılış ve kapanış saatleri listesi.

2023 ŞOK Çalışma Saatleri

Türkiye genelinde hizmet veren ŞOK market şubelerinde geçerli olan çalışma saati, bölgeye veya şehire göre değişkenlik göstermemektedir. ŞOK marketler, her zaman standart bir şirket politikası kapsamına göre hizmet vermektedir ve haftanın 7 gününde de çalışma saatleri aynı şekilde geçerli olmaktadır.

2023 ŞOK market açılış saati 09:00’dur ve 2023 ŞOK market kapanış saati ise 21:00’dır. Sabah 9 ile akşam 9 arası daimi hizmet veren ŞOK marketlerde personel sistemi ise 2 vardiya üzerine kuruludur ve öğle molası gibi bir süreç olmadığı için kesintisiz hizmet bulunmaktadır.

2023 ŞOK Açılış Saatleri

ŞOK marketler de satışa sunulan aktüel ürünler ve indirimli ürünler her zaman ilgi odağı olmasından kaynaklı olarak, müşteriler de aktüel ürünlere ve indirimli ürünlere daha hızlı ulaşmak istiyorlar. Bu yüzden ŞOK market açılır, açılmaz ürünleri satın almak isteyen ziyaretçiler, ŞOK market açılış saatlerini merak ediyor. ŞOK marketler de 2023 yılında geçerli olan açılış saati olarak haftanın her günü sabah 09:00 olarak belirlenmiştir. 2023 ŞOK açılış saatleri tüm ŞOK mağazalarında geçerli olacak şekilde 09:00 olarak belirtilmiştir.

2023 ŞOK Kapanış Saatleri

ŞOK market şubelerinin sabah 09:00’da açılması ile başlayan kesintisiz alışveriş süreci, akşam saatlerine kadar yoğun olarak devam etmektedir. ŞOK market şubelerinin kapanış saati ise 21:00 olarak belirtilmiştir. Sizlerde akşam saatlerinde ŞOK market şubelerinden alışveriş yapacaksanız, 2023 ŞOK kapanış saatlerine dikkat ederek, alışverişinizi yapmanızı öneriyoruz.

ŞOK Marketler Kaça Kadar Açık?

ŞOK market şubeleri, Türkiye’nin her bir tarafında hizmet verdiği şubeleri ile müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmaya devam ediyor. Özellikle indirimli ürünler, aktüel ürünler ve haftanın fırsatları gibi daha pek çok kampanyayı duyuran ŞOK marketler, haftanın 7 günü de hizmet vermektedir ve her gün 21:00’da kapanmaktadır. ŞOK marketler kaça kadar açık diye soracak olursanız, haftanın her günü ŞOK market şubelerinin 21:00’da kapandığını söylememiz mümkün olacaktır.

ŞOK Marketler Kaçta Kapanıyor?

Ülke genelinde 27 binden fazla personel ve binlerce mağaza ile hizmet veren ŞOK market şubelerinde açılış ve kapanış saatleri tüm ŞOK şubeleri için standart şekilde belirlenmiştir. ŞOK marketler kaçta kapanıyor sorusuna vereceğimiz yanıtta, bu yüzden aynı olacaktır. Yani, ŞOK market şubelerinin tamamı, haftanın her günü 21:00’da kapanmaktadır.

ŞOK Marketler Kaçta Açılıyor?

ŞOK market şubelerinin en çok merak edilen bilgisi, özellikle açılış saati olarak ön plana çıkmaktadır. İndirimli ürünleri, aktüel ürünleri ve çeşitli kampanyalı ürünleri ilk satın almak isteyen müşteriler, ŞOK marketlerin açılış saatlerini yoğun olarak merak ediyorlar. ŞOK market şubelerinin açılış saati tüm ülke genelinde hizmet veren ŞOK market şubelerinde standart şekilde belirlenmiştir. ŞOK marketler kaçta açılıyor sorusunun cevabı ise; 09:00’dur. Söz konusu 09:00 ŞOK açılış saatleri, tüm şubeler için standart açılış saati olarak bildirilmiştir.

2023 ŞOK Hafta Sonu Çalışma Saatleri

ŞOK market şubelerinin hafta sonu çalışma saatleri; 09:00 ile 21:00 saatleri arası olarak belirtilmiştir. Fakat hafta sonu çalışma saatleri; Resmi tatil, Dini Bayram veya özel günlerde değişkenlik gösterebilir.

2023 ŞOK Hafta İçi Çalışma Saatleri

Türkiye genelinde 27 binden fazla personel ve binlerce market şubesi ile hizmet veren ŞOK’ta hafta içi ve hafta sonu 2023 çalışma saatleri aynıdır. 2023 ŞOK hafta içi çalışma saati 09:00 ile 21:00 arasıdır. İlgili çalışma saatleri; Resmi tatil, özel gün veya Dini bayram dönemlerinde değişmektedir.

Yorum yapın