2 Kasım’da A101’de Satılacak PP Valiz Çeşitlerinin Özellikleri Ve Fiyatı Açıklandı

A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. tarafında da yeni aktüel ürünler duyurulmaya devam ediyor. Fiyatlarının uygunluğu ve ürünlerinin kalitesi nedeniyle tercih edilen en büyük perakende zincir market şubelerinden olan A101’de yeni ürünler belli oldu. Kasım ayının ilk haftasında A101’in tüm ülke genelinde hizmet veren binlerce şubesinde çeşitli aktüel ürünlerin satılacağı aktüel ürün kataloğu paylaşıldı. A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. internet adresi aracılığıyla ve sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklan 2 Kasım 2023 A101 aldın aldın kataloğu içerisinde PP valiz çeşitleri yer aldı. 2 Kasım’da A101’de satılacak PP valiz çeşitlerinin özellikleri ve fiyatı açıklandı ve müşterilere yönelik alışveriş bilgilendirmeleri yapıldı.

2 KASIM 2023 A101 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU – İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

PP Valiz Çeşitleri 3 Farklı Boyutlarda A101’e Geliyor

Seyahat ve taşınma gibi süreçlerde en çok tercih edilen ve en gerekli ekipman valiz modelleri, 2 Kasım’da A101’de yerini alıyor. Siyah, mavi ve pembe renk seçeneklerine sahip olan PP valiz çeşitlerinin, kabin boy, büyük boy ve orta boy şeklinde üç farklı ölçülerde A101 market şubelerinde satılacağı ifade edildi.

Özellikle; üniversite öğrencileri, tatil severler ve taşınma işlemlerinde kolaylık olması adına valiz tercih edenleri mutlu edecek PP valiz çeşitlerinin, uygun fiyatlı şekilde satışa sunulacak olması da büyük ilgi uyandırdı.

Valiz ve bavul piyasasın da neredeyse 600 TL’nin altına alış ve satış işlemi yapılmazken, A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. tarafında 350 TL ile 550 TL arasında değişken fiyatlar ile PP valiz modellerinin satılacak olması müşterileri memnun etti.

PP Valiz Çeşitleri 3 Farklı Boyutlarda A101'e Geliyor
PP Valiz Çeşitleri 3 Farklı Boyutlarda A101’e Geliyor

A101’de Aldın Aldın Kataloğunda Bulunan PP Valiz Çeşitlerinin Fiyatı İle Özelliği Açıklaması

A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. ülkemizde binlerce personel ve binlerce mağaza ile hizmet verirken, birbirinden güzel ve kaliteli aktüel ürünler satışı yapmaya da devam ediyor.

2 Kasım 2023 tarihinde Perşembe günü A101 şubelerinde satışa sunulacak olan PP valiz çeşitlerinin özellikleri de açıklandı. Kabin boy olarak satılacak PP valiz modelinin ölçüleri 57x37x21 cm olarak açıklandı.

Orta boy valiz PP valiz modelinin ölçüleri; 67x44x28 cm olarak açıklandı ve büyük boy PP valiz modeli ölçüleri ise; 75x51x31 cm olarak duyuruldu.

Kabin boy PP valiz 349 TL’ye satılacak ve peşin fiyatına 9 taksit imkanı ile 374 TL’ye satın alınabilecek.

Orta boy valiz 449 TL’ye satılacak ve peşin fiyatına 9 taksit imkanı ile 481 TL’ye satın alınabilecek.

Büyük boy PP valiz modelinde ise; 549 TL fiyat etiketi bulunurken, peşin fiyatına 9 taksit seçeneği tercih edilmesi halinde 588 TL’ye satın alma işlemi uygulanacak.

A101 PP valiz çeşitlerinin özellikleri ise şu şekildedir;

  • 360 derece dönebilen 2×4 tekerlek sistemi sayesinde; ağırlık dengelenir ve hareket kolaylaşır,
  • Ayarlanabilen şifreli kilit sistemi,
  • Kauçuk kaplı tekerleklerle akıcı ve sessiz hareket,
  • Kademeli çekçek sistemi,
  • Ezilmeye, darbeye ve kırılmaya karşı yüksek mukavemetlilik,
  • Ergonomik ve sağlam kulplarıyla konforlu ve kolay taşıma sağlanmaktadır.
A101'de Aldın Aldın Kataloğunda Bulunan PP Valiz Çeşitlerinin Fiyatı İle Özelliği Açıklaması
A101’de Aldın Aldın Kataloğunda Bulunan PP Valiz Çeşitlerinin Fiyatı İle Özelliği Açıklaması

Yorum yapın