İletişim

Lütfen ilgili gönderilerinizi bizlere iletmeden evvel ” Yasal Uyarı ” ve ” Gizlilik Politikası ” sayfalarımızı okuyunuz. 

Not: Bu site Bim, A101, Şok Market, Hakmar, v.s… gibi birçok market/marketlerin indirim broşürlerini ve kataloglarını içerebilir. Sitemiz bu katalogları, indirim listelerini ve broşürleri halka  sunmakta olup bu kataloglardan doğrudan olarak hiçbir kar amacı gütmemektedir. İlgili buroşürlerde bulunan ürünler ilgili marketlere ait olup onlar tarafından ilgili tarihlerde satılmaktadır. Sitemizin bu broşürleri ilgili kullanıcılara göstermek, sunmak dışında hiç bir amacı bulunmamaktadır. Bu iletişim adresleri veya formu sadece şikayet, öneri amacı ile kullanılabilir.

İletişim mailimizi kullanmadan önce mutlaka bu metni okuyunuz.

” Aktuel-Urunler.Net sitesi olarak burada yer alan görseller ilgili market tarafından ÜCRETSİZ dağıtılmaktadır. Ayrıca bu marketler ilgili kataloglarını halka reklam etmekte ve ürünlerini tanıtmaktadır. Bu sebeple halka mal edilmiş olan bu görselleri buradan da görebilmektesiniz. Her nasıl yerde bulduğunuz bir ürün kataloğundan etrafta bulunan insanları ürün satmak, tedarik etmek, iş başvurusu almak konusunda sorumlu tutamayacağınız gibi burada da aynı durum geçerlidir. Yani; bizlere ürün tedarik, ürün arızası, iş başvurusu, ürün şikayeti, v.s.. gibi durumlarda lütfen bildirimde bulunmayınız. Bu tür iletilerinize cevap verilmeyecektir. Her marketin ilgili ürün iletişim sayfası mevcuttur. Bu sayfalar marketler için aşağıda sizler için sunulmuştur. İlginize teşekkür ederiz. “

BİM İLETİŞİMhttp://www.bim.com.tr/Categories/633/bize_ulasin.aspx

A101 İLETİŞİM http://www.a101.com.tr/tr/Iletisim.aspx

ŞOK MARKET İLETİŞİMhttp://www.sokmarket.com.tr/kurumsal/iletisim

HAKMAR İLETİŞİMhttp://www.hakmarekspres.com/iletisim.php

Sitemiz ile alakalı olarak;

Reklam ve Sponsorluk Tekliflerinizi aşağıda belirtilen mail adresinden bizlere iletebilirsiniz.

Reklam & Sponsorluk & Bilgi, Şikayet ve Destek: info@aktuel-urunler.net

İletilerinize 7 iş günü içerisinde cevap verilebilmekte olup bazen bu süre uzayabilir. İlginize teşekkür ederiz.

 

MAİL ABONELİK SİSTEMİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

abonelik-iptal1 abonelik2