A101 Hi-Level 39HL500 39” Uydu Alıcılı LED TV

Sponsorlu Bağlantılar

A101 24 aralık aktüel ürün kataloğunda yer alan ve A101 aktüel kataloglarının beklenen ürünü olan Hi-Level 39HL500 39” Uydu Alıcılı Full HD Led TV ürünü incelemesi ile birlikteyiz. Burada sizlere bu ürünün özelliklerini, bilinmeyenlerini, sistem özelliklerini, detaylarını ve görsellerini aktarmaya çalışacağız. Ürünün incelemesinde kullandığımız afiş 24 aralık tarihine ait olduğundan dolayı bu tarihten sonra gelecek olan aynı ürün hallerinde ilgili tarihin fiyatını dikkate almayı ihmal etmeyin. Ürün özellikleri, görüşler ve teknik detayların yer aldığı ve internette daha detaylı incelemesini bulamayacağınız aktüel ürün incelememize geçelim.

 

Ürünün bazı özellikleri & detayları şöyle;

 • Full HD (1080p) çözünürlük
 • 39 inch (yaklaşık 99cm) Led TV
 • Duvara Asma Aparatı Hediye
 • Dahili uydu alıcılı
 • 1 adet scart girişi
 • 2 adet HDMI girişi
 • 1 Adet USB girişi
 • HD DVB-T/C/S2(MPEG4)
 • PC IN (VGA üzerinden)
 • VESTEL servis güvencesinde
 • Peşin Fiyat: 849,00 TL / Taksitli Fiyat: 883,00 TL
 • ( Taksit için: World veya Bonus Kartlara 110,37 TL x 8 Taksit )

A101 HI-LEVEL 39HL500 39 UYDU ALICILI LED TV

Hi-Level 39HL500 LED TV | Ürün İncelemesi

Hi-Level TV Ürününe Ne Kadar Güvenebilirim?

Bildiğiniz gibi Hi-Level ürünleri VESTEL fabrikasında üretiliyor. Bu ürünlerin garanti ve servis kapsamı Vestel tarafından karşılanıyor. Servis ağı bakımında ülkemizde Vestel oldukça ileride olduğu için bu kriter ürün için büyük bir pozitif katkı sağlıyor.

Ürünün Samsung ve LG ürünlerine Göre Durumu Nedir?

Üründe kullanılan panel otoriter markaların TV ürünlerine göre alt segmentte yer alıyor. Panelin bir düşük kalite olmasından mütevellit parlaklık ve kontrast gibi bazı kriterler piyasada yer alan LG ve Samsung gibi 2 deve oranla haliyle biraz etkisiz kalıyor. Daha önce bu markalara ait veya üst kalite TV kullandıysanız alışmanız biraz zaman alabilir veya memnun kalmayabilirsiniz. Ancak daha önceleri bu markaların yüksek kalite TV ürünlerini kullanmadıysanız aradaki farktan rahatsız olmazsınız.

Teknik ve Bazı Özel Detaylardan Bahsedelim.

Panel kalitesinden olsa gerek hızlı ve hareketli görüntülerde alt yazıda gölgelenme meydana gelmekte. Ancak şöyle bir şey de söylemeliyiz ki; futbol müsabakalarını izlerken topun hareketi esnasında gölgelenme sorunu meydana gelmiyor ki bu özellikle futbol maçlarının görüntüsünde pozitif etki yaratıyor. Tam siyah görüntülemelerde LED TV ürünlerinin genel sıkıntısı olan ışık sızması bu üründe de haliyle mevcut. Ancak ürünün muhteşem fiyatı bu küçük sorunların görmezden gelinmesi için yeterinde iyi bir sebep olarak görünüyor.

Kanal Geçişleri ve Bazı Özellik Detaylarından Bahsedelim.

Üründe dahili uydu alıcısı kullanılmış. Artık günümüzde bu özellik olmazsa olmazlardan zaten. Kanal geçiş hızı ne çok hızlı ne çok yavaş. Standartlarda bir geçiş hızı var ki bu  rahatsız edici değil. Ürün USB üzerinden 1080p mkv formatlı filmleri oynatabiliyor. Üründe yer alan HDMI çıkışları ise istenileni verebiliyor. Eski bilgisayarlarınız için ve sadece görüntü aktarımı için ise PC IN yani bilgisayar girişi de mevcut. Son olarak duvara asma aparatı hediyesi sizi 25 – 30 TL gibi bir masraftan kurtarıyor.

Ürünü Almanız İçin Sebepler Neler?

Öncelikle ürünün fiyatı gerçekten çok iyi. A101 24 aralık 2015 tarihinde bu ürün 849,00 TL peşin fiyatı ile satılacak. 24 aralık 2015 perşembe günü kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Küçük bir odada veya orta büyüklükte bir odada gerçekten iyi sonuçlar veren bir ürün. Ürün 39 inç yani yaklaşık 99cm ebatlı olduğu için 3-4 metre uzaktan rahatlıkla ve zevkle izlenecek sonuçlar doğurabilir. Ancak daha küçük bir odanız varsa daha küçük ebatlara da yönelebilirsiniz. Sonuç olarak ise şunları söyleyelim; gündelik kullanımda ve normal kullanımda sıkıntısız izleyeceğiniz bir ürün. Vestel servis güvenceli olması da ürünün alınabilirliğini artırıyor. Bu yüzden Hi Level 39HL500 39” uydu alıcılı Full HD Led TV ürünü 849,00 TL’den alınabilir güzel bir üründür. İhtiyacı olan kaçırmasın deriz.

A101 24 Aralık 2015 aktüel ürünlerinin diğerlerine erişmek için bu galerimize göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

YORUM okuyun, YORUM Yapın.